Araç Kapı Fitili


Sönmez Ticaret – Kauçuk Satış Sitesi olarak , , , , , , ihtiyaçlarınıza cevap vermekle birlikte Araç Kapı Fitili ile ilgili isteğe özel çözümler de üretmekteyiz.

Araç Kapı Fitili ile ilgili her türlü ürünü firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Araç Kapı Fitili ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0212 249 43 30
0535 452 51 01
0541 450 45 60


Araç kapı fitili arabaların kapı aralarından toz girmemesi için, yağmur ve su sızdırmaması için, titreşime bağlı gürültü engelleme ve ses yalıtımı için kullanılan, özel kauçuk malzemeden üretilen lastik fitillerdir.

Bildiğiniz gibi her türlü araçlarda zamanla aşınan veya eskiyen kapı ve bagaj lastikleri, seyir halinde aracınızda titreşimden kaynaklı gürültünün artmasına ve yağışlı havalarda içeriye su sızmasına sebep olabilmektedir.

Bu durumda aracınızın kapı ve bagaj lastiklerini değiştirmeniz gerekebilir.

Sönmez kauçuk firması olarak satışını yaptığımız araçların kapı ve bagaj lastiği veya kapı bagaj fitili olarak bilinen kauçuk fitil ürünlerimize kolayca sipariş verebilirsiniz.

Araba Kapı Lastiği, Araç Kapı Lastiği, Araba Bagaj Lastiği, Araç kapı fitili, kapı bagaj lastiği ile ilgili her türlü arayışınıza sönmez kauçuk olarak cevap vermekteyiz.

Tüm marka ve model araçlar için firmamızdan kapı fitili, kapı toz laztiği, bagaj toz lastiği, araç kapı fitili ve diğer tüm kapı fitillerini bulabilirsiniz.


İlgili Ürün Etiketleri:Araç Kapı Fitili Fiyatları

Araç Kapı Fitili Çeşitleri

Araç Kapı Fitili Satan Yerler

Ucuz Araç Kapı FitiliTalep Formu